Strefa mamy! Cykliczne spotkania dla mam i kobiet z okolicy.

11 marca 2019

Nasze drogie Mamy i Kobiety!
Bardzo często szukacie miejsca gdzie w ciepłej atmosferze można by się spotkać, porozmawiać, wymienić doświadczenia, zawrzeć nowe znajomości, a w konsekwencji nawet przyjaźnie. Wiele z Was niedawno przeprowadziło się do Warszawy, niektóre czują się samotne lub zwyczajnie chętnie wyrawałoby się z domu. Inne, może i mieszkają od lat w stolicy, ale nie mają znajomych z dziećmi lub miejsca, gdzie można by połączyć czas z dzeckiem z czasem dla siebie. Dziecinnie proste jest poznawianie nowych koleżanek. Bierzmy przykład z naszych brzdąców!

ence.pence pragnie zaprośić Was na cotygodniowe spotkanie w każdą środę o godzinie 17:00. W domowej atmosferze, przy pysznej kawie będziemy opowiadać skąd jesteśmy, a przede wszystkim kim jesteśmy! Pamiętajcie, w trakcie spotkań ekipa Encusia zajmie się Waszymi dziećmi. Podczas każdego spotkania możecie liczyć na świeże owoce i wodę.
#encepencewawa #salazabaw #playroom #instakids #fun #freetime #formums #strefamamy #mumzone #czasdlasiebie #czaszdzieckiem #instamums #mums #instatime

Mamy nadzieję do zobaczenia!
PS. Na zdjęciu nasza piękna kuchnia, która już za chwilę stanie się miejscem spotkań.

KIEDY? W każdą środę, start 13 marca 2019 g.17:00-19:00
DLA KOGO? Dla mam, dla kobiet, dzieci mile widziane
GDZIE? ence.pence dom rozwoju, ul. Morszyńska 19.
CENA? Spotkania są bezpłatne.
ence.pence zapewnia również poczęstunek i wodę.