Bezpłatne zajęcia ogólnorozwojowe i adaptacyjne 1,5-3 lata!

7 stycznia 2019

Czesć! Mamy dla Was super wiadomość. 7,9,10 stycznia 2019 o godz. 17:00 możecie odwiedzić nas przy okazji zajęć ogólnorozwojowych i adaptacyjnych dla dzieci w wieku 1,5-3 lata. Nasza udolniona Ewa Benza pokaże jak w cudowny i delikatny sposób wprowadzić Wasze dzieci w świat zabaw, śmiechu i… innych dzieci :). Więcej info odnośnie zajęć poniżej. Do zobaczenia!

Zajęcia pokazowe, całkowicie BEZPŁATNE.
Obowiązują zapisy:
Telefon: +48 22 245 17 71, +48 696 399 449
E-mail: info@encepence.waw.pl

Zajęcia adaptacyjne przeznaczone dla dzieci w wieku 1,5 – 3 lat.

Zajęcia adaptacyjne mają na celu odpowiednio przygotować dziecko do środowiska przedszkolnego. Wpływają na prawidłowy rozwój emocjonalny, psychiczny i ruchowy. Pomagają nauczyć radzenia sobie z ciągłymi zmianami oraz minimalizują przeżywany stres. Podopieczni rozwiną swoje zdolności ruchowe, plastyczne, rytmiczne i edukacyjne. Nauczą się nowych słów, ich znaczenia, a także prawidłowych nawyków. W zajęciach uczestniczy dziecko wraz z rodzicem lub opiekunem.

Zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych w wieku 1,5 – 3 lat.

Zajęcia kształtują umiejętność współpracy, pamięć, koordynację wzrokowo – ruchową, poczucie rytmu, a także wzmacniają kontrolę ciała podczas ćwiczeń. Nie zabraknie różnorodnych gier i zabaw ruchowych z elementami edukacyjnymi. Zajęcia ogólnorozwojowe realizują plan zajęć adaptacyjnych poszerzony o korektywę oraz terapię ręki i nogi.