O nas

Dom i ogród to miejsce najpiękniejszych chwil dzieciństwa – nieskrępowanej fantazji, ciekawych zabaw, spotkań i uroczystości rodzinnych. Dla każdego z nas to źródło tych najpiękniejszych wspomnień, miejsce do którego chętnie się wraca.

dom rozwoju i sala zabaw ence.pence ma zapewnić najmłodszym te właśnie wrażenia, umożliwić nieskrępowaną, ale bezpieczną zabawę popartą psychologicznym podejściem, ukierunkowaną na swobodną i przyjemną edukację.

W tematycznych pokojach oraz podczas innowacyjnych zajęć chcemy budzić drzemiące w dzieciach talenty. W sali zabaw i sali multimedialnej zadbać o ich prawidłowy rozwój fizyczny, motoryczny i umysłowy. W każdym zakątku sali zabaw ence.pence chcemy wspólnie zakładać „gangi”, budować „bazy”, chować się na strychu, odkrywać tajemniczy ogród oraz, co najważniejsze, zawierać nowe przyjaźnie.

Prawdziwy dom nie obejdzie się bez zadowolonych rodziców, z myślą o nich przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć, pokój SPA oraz strefę pracy i relaksu. Liczymy również, że kawa w wygodnym fotelu bądź chwila z książką w ogrodzie pozwolą naładować baterie pozytywną energią.

Miło będzie gościć Was w naszym domu.

kadra ence.pence

Kadra

Justyna Szwabowska

Justyna Szwabowska

Psycholog rozwojowo-wychowawczy

Z wykształcenia, jak i zamiłowania jestem psychologiem o specjalności rozwojowo-wychowawczej. Studia magisterskie ukończyłam na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Już przed rozpoczęciem nauki na kierunku psychologia fascynowała i sprawiała mi wiele radości praca z dziećmi. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu jako animator oraz działacz ZHP szybko odczytuję intencje oraz potrzeby najmłodszych. Potrafię kreatywnie dobrać rodzaj współpracy zarówno do dzieci trudnych, jak i bezproblemowych przytulasów. dom rozwoju i sala zabaw ence.pence jest spełnieniem moich marzeń i ambicji. Wraz z zespołem oddanych ludzi poprzez zabawę chcę wpłynąć na prawidłowy rozwój dzieci w domu, jakiego jeszcze nie było.

Piotr Krzeski

Piotr Krzeski

Lekarz dentysta

Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie. W ramach praktyki dentystycznej oferuję kompleksową opiekę pedodontyczną (dziecięcą), która obejmuje między innymi leczenie próchnicy, chorób miazgi, zwalczanie lęku (gaz rozweselający) oraz leczenie ortodontyczne. Studia medyczne ukierunkowały i wzmocniły moja wrażliwość na małych pacjentów. Jako lekarz podkreślam, iż kluczową rolę na kolejnych etapach rozwoju każdego dziecka stanowi zdrowa dieta i profilaktyka. Jako tata wiem, że tę rolę odgrywa przede wszystkim zdrowy rozsądek rodzica.

Prowadzę „Przeglądy stomatologiczne”.

Ewa Benza

Ewa Benza

Manager ence.pence, Manager Urodzinowy

Jestem magistrem Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, kierunku – Wychowanie Fizyczne. Wiedzę zdobytą podczas studiów wzbogaciłam poprzez uzyskanie specjalistycznych kwalifikacji z logorytmiki, terapii ręki i nogi oraz fitnessu dla dzieci. Uwielbiam aktywnie spędzać czas, z tego względu swoją pasją i postawą dzielę się z najmłodszymi – zachęcając je do zajęć ruchowych w formie dobrej zabawy. Nieustannie pogłębiam wiedzę na temat aktywności fizycznej dzieci poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych. Praca z najmłodszymi to dla mnie pasja, to dzięki niej zyskuje pozytywne emocje w życiu codziennym.

Wielokrotnie pracowałam już jako instruktor sportu, kierownik kolonijny, animator na sali zabaw, organizator imprez dla dzieci oraz wychowawca na obozach i koloniach. Dodatkowo jestem nauczycielem Wychowania Fizycznego w szkole podstawowej. Wiedzę i doświadczenie zdobyte dotychczas, chcę wykorzystać i przekazać w naszym domu rozwoju.

zajęcia fitness dla dzieci

Prowadzę ence.pence dom rozwoju.

trampolina

Organizuję Urodziny.

Weronika Barwaśna

Weronika Barwaśna

Kierownik półkolonii, Prowadząca zajęcia

Jestem studentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Korczaka w Warszawie, na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Pracę z dziećmi rozpoczęłam już w technikum. Wielokrotnie miałam okazję sprawdzić się jako animator dziecięcy na piknikach, urodzinach oraz w restauracjach. Doświadczenie zdobywałam też jako niania dzieci w różnym wieku, zaś w okresie letnim jako instruktor, wychowawca i kierownik na zielonych szkołach, koloniach i obozach. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Zawsze cieszę się, kiedy mogę uczestniczyć w ich rozwoju.

 

Prowadzę zajęcia adaptacyjne.

Prowadzę Mini Przedszkole.

Karolina Łochowska

Karolina Łochowska

Certyfikowany Trener 1 stopnia Sensoplastyka®, Aktor scen muzycznych

Jestem z wykształcenia aktorem scen muzycznych. Muzyka, taniec, śpiew i aktorstwo towarzyszą mi od najmłodszych lat mojego życia. Kocham występować na scenie, uwielbiam przekazywać swoją wiedzę innym, zwłaszcza dzieciom. Z tego też powodu obecnie podjęłam studia Pedagogiczne w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Warszawie. W dużej mierze swoje doświadczenie pracy z dziećmi opieram na praktyce poprzez różnego rodzaju kursy, warsztaty, szkolenia aż do bezpośredniego kontaktu z dzieckiem.

taniec

Prowadzę zajęcia muzyczne, taneczne, teatralno-musicalowe.

taniec

Prowadzę Zajęcia Sensoplastyka®.

Animatorzy

Animatorzy sali zabaw ence.pence to osoby ciepłe, pełne energii oraz pozytywnie nastawione do świata. Dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu z zasad bezpieczeństwa, pierwszej pomocy oraz kursu animacji nasza kadra potrafi zadbać o dobrą, a przede wszystkim bezpieczną zabawę. Malowanie twarzy, balonowe zwierzątka, plansze w ruch, liczne konkursy, zabawy ruchowe, tańce – wygibańce, turnieje „baloniady” to tylko garstka atrakcji jakie czekają na odwiedzających naszą salę zabaw i dom rozwojuFundamenty ence.pence tworzą ludzie, dobre „ciocie”, które w swojej pracy kierują się wyczuciem emocji oraz doświadczeniem. Odwiedzające nas pociechy przebywają pod stałą opieką animatorów. 

Jesteśmy otwarci na współpracę i sugestie. Jeżeli posiadasz ciekawy pomysł – podziel się z nami.